درباره آکادمی آنلاین اوج آموزش

مرجع وردپرس فارسی و رهبر بازار اولین پلتفرم ارائه دهنده خدمات و محصولات دیجیتال در ایران که با گردهم‌‌‌آوری منابع انسانی توانمند و برجسته بدنبال خلق ارزش برای ذینفعان خود می باشد. ژاکت دارای 6 فاز توسعه در سمت محصول با تیم قدرتمند فنی و تیم کارکشته و با تجربه بازاریابی برای افزایش سهم بازار حداکثری خود است.

درباره آکادمی آنلاین اوج آموزش

About Us

آکادمی آنلاین اوج آموزش ، اولین و برترین آکادمی آموزشی کشور قصد دارد که شما در هر لحظه و هر مکان آموزش را متوقف نکنید و سعی کنید مطالب بیشتری را یاد بگیرید و برای همین هم آموزش های کامل از جمله (مدرسه ای ، کنکوری ، دانشگاهی ، فنی ، روانشناسی و…) را برای مخاطبان خود آماده کرده است  و قصد دارد در این راستا هدف عدالت آموزشی را هم پیش ببرد و سهمی کوچکی در آبادانی این کشور داشته باشد.

اوج آموزش چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

?What is OjeAmoozesh

7 روز گارانتی بازگشت وجه بدونه قید و شرط

اوج آموزش برای اینکه شما با خیال راحت خرید کنید شرایط ویژه ای گذاشته که در صورت عدم رضایت از دوره شما می توانید هزینه آن را استرداد کنید .

آموزش کامل و جامع

اوج آموزش سعی می کند که تمامی آموزش های خود را مبنی بر نیاز مشتری خود آماده کند که دوره برای تمامی افراد موثر و مفید باشد.

ارتباط با استاد

شما می توانید پس از تهیه ی دوره از استاد آن سوال بپرسید و یادگیری خود را بالا ببرید تا فضای آموزش مجازی خود را واقعی کنید.

داستان اوج آموزش

اولین و برترین آکادمی آموزشی کشور

 

آکادمی آنلاین اوج آموزش در سال 1396 توسط جوانانی متخصص و با انگیزه افتتاح شد و در طی مسیر خود سعی نمود تا عدالت آموزشی را در میان مخاطبان خود و تمامی ایرانیان قرار دهد و برای همین در سال 1399 با توجه به بیماری همه گیر کرونا (کوئید 19) و تعطیلی مدارس ، دانشگاه ها و موسسات آموزشی سعی نمود کسانی که متاسفانه قادر به شرکت در دوره ها را ندارد را بورسیه کند و نشان دهد که در هر زمان و با هر وضعیتی شما در اوج می تواند آموزش های مختلف از جمله ( تحصیلی ، عالی ، فنی حرفه ای و….) را یاد بگیرید!

 

رتبه زیر 100 الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت

900 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت

پس ، منتظر چی هستی ؟؟ پیش به سوی یادگیری !

اوج آموزش اولین و برترین آکادمی آنلاین کشور

0